Przedszkole

MAMO, TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ. ZAJĘCIA ADAPATACYJNE DLA DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH 3 - LATKÓW ODBĘDĄ SIĘ. 27 SIERPNIA, O GODZINIE 16.00. Zadaniem naszego przedszkola jest rozbudzanie w dzieciach. Piękna i estetyki oraz odkrywanie młodych talentów. STATUT PRZEDSZKOLA NR 340. Http przedszkole340.bip.um.warszawa.pldefault.htm. Przedszkole nr 340 ul. Bogusławskiego 8a 01-923 Warszawa. Projekt i wykonanie Grafikstudio.

OVERVIEW

The site przedszkole340.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have traversed twenty pages within the website przedszkole340.pl and found one website associating themselves with przedszkole340.pl.

PRZEDSZKOLE340.PL TRAFFIC

The site przedszkole340.pl has seen a fluctuation quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole340.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole340.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole340.pl

LINKS TO WEBSITE

TWORZENIE STRON WWW i Pozycjonowanie, 15 lat doświadczenia. Strony z klasą ! Projektowanie profesjonalnych stron internetowych Warszawa.

Tworzenie stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych skutecznymi. Tworzenie indywidualnych projektów logotypów, wizytówek, bannerów. Czy chciałbyś aby Twoja strona www była niebanalna i wyjątkowa? Wiele l at doświadczenia. Przy projektowaniu stron www, oraz duże zaangażowanie, poz walają mi zaoferować klientom niebanalne i. Atrakcyjność wizualna czyli szata graficzna strony, która w dużej mierze decyduje.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE340.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole340.pl Mobile Screenshot of przedszkole340.pl Tablet Screenshot of przedszkole340.pl

PRZEDSZKOLE340.PL SERVER

We identified that a lone page on przedszkole340.pl took one thousand nine hundred and ninety-two milliseconds to download. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore I consider przedszkole340.pl not secure.
185.17.41.25

We discovered that this domain is employing the LiteSpeed server.

Przedszkole

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site przedszkole340.pl has the following on the homepage, "MAMO, TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ." I noticed that the webpage also said " ZAJĘCIA ADAPATACYJNE DLA DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH 3 - LATKÓW ODBĘDĄ SIĘ." They also stated " 27 SIERPNIA, O GODZINIE 16. Zadaniem naszego przedszkola jest rozbudzanie w dzieciach. Piękna i estetyki oraz odkrywanie młodych talentów."

ANALYZE MORE WEB SITES

Przedszkole nr 343

Potyczki sportowe w Przedszkolu Integracyjnym nr 137. Dzień Mamy i Taty - grupa I. Dzień Mamy i Taty - grupa III. Dzień Mamy i Taty - grupa II. Dzień Mamy i Taty - grupa IV. Witamy serdecznie na stronie Przedszkola nr 343 w Warszawie! Do oglądania tej strony zapraszamy rodziców i dzieci, którzy są już związani z naszym przedszkolem i tych, którzy dopiero szukają przyjaznego miejsca do zabawy i nauki dla swojego malucha. Życzymy ciekawej lektury i miłej zabawy! Święto Mamy i Taty.

Witamy w przedszkolu 345

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 345. W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2. Witamy w naszym przedszkolu! .

Aktualności

Zapraszamy do naszego przedszkola - powierz nam swój skarb. Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wszystkim. Dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.

O nas - przedszkole35

Samorządowe Przedszkole nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Przedszkole zostało otwarte 1 września 1984 roku. Znajduje się z dala od zgiełku ruchliwych ulic, otoczone dużą ilością zieleni. Posiada własny, duży i bezpieczny ogród. Nasza placówka jest miejscem, w którym wychowujemy, uczymy. Dzieci naszego przedszkola są świadome przynależności narodowej poprzez ukierunkowane działania wychowawczo- dydaktyczne.

szkolnastrona - Przedszkole 352 w Warszawie - Przedszkole nr 352 w Warszawie -

Kampania Sześciolatku witaj w szkole. Przedszkole nr 352 w Warszawie. Z TEJ OKAZJI SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI. Z UŻYCIEM RÓŻNYCH TECHNIK PLASTYCZNYCH.